DENTLY zubná ambulancia

Adresa: Mlynské Nivy 49,
82109 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

DENTLY zubná ambulancia, 1DENTLY zubná ambulancia, 1DENTLY zubná ambulancia, 1DENTLY zubná ambulancia, 1

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

V stomatologickom centre DENTLY sa o vás postará tím špičkových odborníkov so skúsenosťami z najkvalitnejších európskych a svetových centier. Vieme, že zveriť sa do rúk zubnému lekárovi je pre veľa ľudí neľahkou záležitosťou. Z ošetrenia u nás však nemusíte mať vôbec žiadne obavy. Našim pacientom ponúkame okrem profesionálnych služieb aj veľmi príjemné a priateľské prostredie.

Estetika:
biele výplne, inlaye, onlaye, korunky, fazety, implantáty, dentálna, hygiena, bielenie zubov

Krásne a biele zuby
Dôležitou súčasťou zubného lekárstva je aj estetická stránka ošetrenia. Dbáme na to, aby naši pacienti mali zuby nielen zdravé a kvalitne ošetrené, ale aby vyzerali prirodzene a krásne.

Pri estetických úpravách zubov konzultujeme s pacientom jeho predstavy a ponúkneme mu vždy viac alternatívnych riešení, aby bol s výsledkom spokojný.

Ošetrenia:
záchovná stomatológia, protetika, chirurgia, koreňové kanáliky, detská stomatológia, program pre deti, implantáty, preventívna prehliadka, bezbolestné ošetrenia, celková anestézia, zubná pohotovosť

Komplexná starostlivosť o zuby
V našom centre sa postaráme o Vaše zuby po všetkých stránkach. Každý z našich zubárov sa okrem bežnej starostlivosti špecializuje aj na niektorú zo špecifických oblastí stomatológie (napr. na stomatochirurgiu, ošetrenie koreňových kanálikov pod mikroskopom, implantológiu, protetiku a podobne). Váš aktuálny problém rieši vždy odborník na danú problematiku. Takto Vám garantujeme kvalitnú a odbornú starostlivosť o Vaše zuby.

Filozofiou nášho stomatologického centra je individuálny prístup ku každému pacientovi. V príjemnom a priateľskom prostredí sa pacientom venujeme tak, aby sa nepríjemný pocit zo zubárskeho kresla stal minulosťou.

Bezbolestné ošetrenie zubov a moderné technologické vybavenie sú u nás samozrejmosťou. Neustále zdokonaľujeme naše odborné vedomosti a prinášame najnovšie poznatky zubného lekárstva do praxe.

Zaujímavosti:

Organizujeme odborné vzdelávacie podujatia pre stomatológov s renomovanými prednášajúcimi, ktorí sú pripravení s Vami zdieľať poznatky a skúsenosti z celého spekra stomatologických odborov (dentálna hygiena, záchovna stomatológia, parodontológia, čeľustná ortopédia, stomatologická protetika, endodoncia, stomatochirurgia aj implantológia).

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 17:00
Utorok: 8:00 17:00
Streda: 8:00 17:00
Štvrtok: 8:00 17:00
Piatok: 8:00 17:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu