DIOCHI Slovakia, s.r.o.

Adresa: Hlavná 31,
91700 Trnava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

DIOCHI Slovakia, s.r.o., 1DIOCHI Slovakia, s.r.o., 1DIOCHI Slovakia, s.r.o., 1

Založenie:

Spoločnosť DIOCHI Slovakia, s.r.o. vznikla 21.8.2004. Sme na trhu viac ako 13 rokov a pomohli sme tisícom ľudí zlepšiť kvalitu ich života

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Sme výhradný dovozca a distribútor prírodných bylinných produktov značky DIOCHI.
Naše poslanie je "zdravý a vitálny život" prostredníctvom prírody a princípov tradičnej čínskej medicíny.
Predávame prírodné bylinné produkty - tinktúry, kapsuly, tablety, kozmetiku a bylinné nápoje "čaje" s pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus.
Bylinné produkty sa vyrábajú v Českej republike, z toho 4 produkty sa vyrábajú na Slovensku. Jednotlivé zložky bylinných produktov dôkladne vyberáme po celom svete s ohľadom na ich kvalitu, pestovanie, skladovanie, spracovanie, energetické a fytoterapeutické hodnoty.

Využívame liečivé pôsobenie prírody, ktorá dokáže prinavrátiť človeku zdravie a vitalitu. Pomáhame organizmu, aby si sám obnovoval svoje regeneračné schopnosti. Naším poslaním je sprístupniť tento dar širokej verejnosti.

Renomovaný bioterapeut a znalec v oblasti prírodného liečiteľstva, Vladimír Ďurina, založil v roku 2003 českú spoločnosť DIOCHI spol. s r.o. s víziou vyrábať a distribuovať unikátne prírodné produkty, ktoré zostavil podľa svojich receptúr. Vďaka overeným účinkom a mnohým spokojným klientom sú výrobky DIOCHI úspešne distribuované prostredníctvom siete poradcov nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v Poľsku, v Španielsku, v Maďarsku.

Zaujímavosti:

Autorom všetkých receptúr bylinných výživových doplnkov je renomovaný český bioterapeut Vladimír Ďurina, ktorý sa desaťročia venuje tomu, ako prírodnou cestou prinavrátiť človeku zdravie.
1.Predaj bylinných bioinformačných výživových doplnkov
2.Predaj prírodnej bylinnej kozmetiky
3.Organizovanie odborných kurzov, školení a iných vzdelávacích akcií

Názov firmy vznikol spojením slov Dio a čchi, čo môžeme preložiť ako „božská energia". Je to energie, ktorá je všade okolo nás, energia potrebná pre náš život.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 17:00
Utorok: 8:00 17:00
Streda: 8:00 17:00
Štvrtok: 8:00 17:00
Piatok: 8:00 17:00
Sobota:    
Nedeľa:    

Napíšte nám!

  Odoslať správu