DL Clinic ambulancie

Adresa: Rudlovská cesta 83,
97411 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Založenie:

DL Clinic bola otvorená dňa 1. októbra 2015 so zámerom poskytovať klientom individuálny a komplexný prístup. Pri zakladaní sme čerpali zo svojich dlhoročných skúseností, čo nám umožňuje poskytovať vysoko kvalitnú starostlivosť od úvodnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť. Naším cieľom je zabezpečiť, aby každý klient mal najlepšiu možnú zdravotnú starostlivosť v našej klinike.

Spádová oblasť klientov:

DL-Clinic s radosťou privíta pacientov nielen z Banskej Bystrice, ale aj z Banskobystrického kraja a z celého Slovenska. Naša klinika je prístupná pre klientov z rôznych regiónov, a sme hrdí, že môžeme poskytovať vysoko kvalitnú zdravotnú starostlivosť pre pacientov z celého Slovenska. Sme tu pre vás a pripravení poskytnúť najlepšie možné služby a starostlivosť v našom odbore.

Služby, produkty, špecializácia:

DL Clinic v Banskej Bystrici poskytuje široké spektrum zdravotných ambulantných služieb v odboroch tradičnej čínskej medicíny, infúznej terapie, fyzioterapie a masáží.
Spolupracujeme s renomovaným Profesorom Li Chun-Ri (výslovnosť: Li Čun Ri) v oblasti tradičnej čínskej medicíny, ktorý pomáha pacientom pomocou laserovej akupunktúry a fytoterapie s rôznymi ťažkosťami medzi ktoré patria psychické a fyzické problémy, kožné ťažkosti, obezita, nespavosť, trávenie, závislosti a rôzne závážne choroby.
Náš fyzioterapeut pán Ivan Gubančok sa špecializuje na bolesti hlavy, krčnej chrbtice, chrbtice, všetkých kĺbov a svalov. Rieši aktuálne ťažkosti a stav pacienta, ktorý môže pretrvávať už dlhšiu dobu a navrhuje individuálnu terapiu prispôsobenú konkrétnym potrebám každého pacienta.

Klinika infúznej terapie, pod vedením pani doktorky Tatiany Geistovej (výslovnosť: Gajstovej) pomáha pacientom s poruchami imunitného systému, alergiami, únavovým syndrómom a nádorovými ochoreniami pomocou vysokodávkovaného vitamínu C a minerálmi, infúznou formou.
Zaoberá sa akútnymi alebo chronickými bolesťami vrámci pohybového aparátu, pomocou vákuovej metódy, bankovaním, ale aj injekčnou aplikáciou. Je vhodná pre podporu fyzického aj mentálneho zdravia.

Zaujímavosti:

DL Clinic disponuje bezbariérovým prístupom z nášho súkromného parkoviska a umožňuje pohodlný vstup nielen do lekárne, ale aj na všetky pracoviská vo vnútri budovy. Vďaka výťahu sú dostupné všetky poschodia, čo zabezpečuje jednoduchú a prístupnú cestu pre všetkých pacientov.
Okrem toho, pred klinikou sa nachádza zastávka MHD, čo zaručuje pohodlnú a jednoduchú dopravu pre našich klientov. Táto výhodná poloha umožňuje ľahký prístup k našim zdravotným službám pre pacientov všetkých vekových kategórií.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:00 16:00
Utorok: 07:00 16:00
Streda: 07:00 16:00
Štvrtok: 07:00 16:00
Piatok: 07:00 16:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu