DL-CLINIC s.r.o.

Adresa: Rudlovská cesta 83,
97411 Banská Bystrica

Založenie:

DL Clinic bola otvorená dňa 1. októbra 2015 so zámerom poskytovať klientom individuálny a komplexný prístup. Pri zakladaní sme čerpali zo svojich dlhoročných skúseností, čo nám umožňuje poskytovať vysoko kvalitnú starostlivosť od úvodnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť.

Spádová oblasť klientov:

DL-Clinic s radosťou privíta pacientov nielen z Banskej Bystrice, ale aj z Banskobystrického kraja a z celého Slovenska. Naša klinika je prístupná pre klientov z rôznych regiónov, a sme hrdí, že môžeme poskytovať vysoko kvalitnú zdravotnú starostlivosť pre pacientov z celého Slovenska. Sme tu pre vás a pripravení poskytnúť najlepšie možné služby a starostlivosť v našom odbore.

Služby, produkty, špecializácia:

DL Clinic poskytuje služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgie, plasticko-estetickej chirurgie, cievnej chirurgie, ortopédie, urológie, gynekológie, korektívnej dermatológie, cievnej chirurgie, urológie.

Naši špičkoví špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti plasticko-estetickej chirurgie sa s láskou starajú o našich klientov s absolútnou diskrétnosťou. Sme zameraní na zdokonalenie a rekonštrukciu vzhľadu a funkcií rôznych častí ľudského tela, aby sme našim klientom pomohli zlepšiť ich vzhľad, sebavedomie a príťažlivosť.

Zaujímavosti:

DL Clinic disponuje bezbariérovým prístupom z nášho súkromného parkoviska a umožňuje pohodlný vstup nielen do lekárne, ale aj na všetky pracoviská vo vnútri budovy. Vďaka výťahu sú dostupné všetky poschodia, čo zabezpečuje jednoduchú a prístupnú cestu pre všetkých pacientov. Okrem toho, pred klinikou sa nachádza zastávka MHD, čo zaručuje pohodlnú a jednoduchú dopravu pre našich klientov. Táto výhodná poloha umožňuje ľahký prístup k našim zdravotným službám pre pacientov všetkých vekových kategórií.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:00 16:00
Utorok: 07:00 16:00
Streda: 07:00 16:00
Štvrtok: 07:00 16:00
Piatok: 07:00 16:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu