NaturFyt.sk

Adresa: Trenčianska 47,
821 09 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

NaturFyt.sk, 1NaturFyt.sk, 1NaturFyt.sk, 1NaturFyt.sk, 1

Spádová oblasť klientov:

Prevádzky NaturFyt:
Grosslingova 5, Bratislava
Trenčianska 47, Bratislava

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Natur Fyt - lepšia kvalita života pre každého. Našim zákazníkom sa snažíme pomôcť zlepšiť kvalitu života v širokom rozsahu. Hlavným pilierom tohto zámeru je prevencia a komplexný prístup k riešeniu zdravotných problémov človeka, čiže: zmena životného štýlu, úprava stravy, používanie prírodných prostriedkov a postupov bez nežiadúcich vedľajších účinkov, ale naopak so schopnosťou upevniť zdravie a zlepšiť kondíciu organizmu.

U nás nájdete bio potraviny, bio čaje, bio nápoje, bio kozmetiku, super potraviny. Potrebujete posilniť imunitu ? Potom vysúšajte naše overené produkty z arónie, rakytníka, čučoriedok, goji, mladého jačmeňa, chlorelly, hlivy ustricovej a mnoho ďalších. Odporúčame vám vitamíny a doplnky výživy ako Serrapaptáza, Karnosin komplex ,kyselina hyalurónová alebo kolagén. U nás nájdete pre každého niečo - pre dospelých aj pre deti, ale aj pre športovcov. Ponúkame proteínové nápoje, proteínové prášky, proteínové tyčinky, bio proteín od renomovaných značiek ako napríklad Kompava. Pre všetkých fanúšikov Powerlogy nájdete u nás aj túto značku.

Krása neprichádza iba zvnútra, ale o krásu sa môžete aj zdravo starať. Vyskúšajte overené značky ako Havlíkova Apotéka, Ťuli a Ťuli, Natura Siberica, Biokap alebo Ponio.

Domácnosť sa vám poďakuje ak ju vyčistíte eko čistiacimi prostriedkami na kúpeľňu, WC, podlahy, kuchyňu a celú domácnosť od Tierra Verde.
A pokiaľ neviete aký máte kúpiť darček, máme pre vás skvelé tipy. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou :

- výživové doplnky
- potraviny
- kozmetické prípravky
- zdravotnícke pomôcky
- ekodrogéria

Zaujímavosti:

U nás dostanete všetko pre váš zdravý životný štýl. Predávame kvalitné produkty od overených domácich aj zahraničných výrobcov a značiek ( Weber Naturals, Kompava, Dukan, Pure Nuts, Sonnentor,Grešík valdemar, Rabenhorst, Stoger, Organyc, Nobilis Tilia, Khadí ....).

Naši zákazníci oceňujú kvalitu našich produktov a rýchlosť dodania. Presvedčte sa sami, v ponuke nájdete viac než 4000 položiek. Nákup u nás je jednoduchý, stačí si vybrať produkt, zaplatiť a vybrať pre vás najvýhodnejší spôsob dopravy – kuriér, dobierka alebo osobný odber na dvoch miestach v Bratislave.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 9:00 18:00
Utorok: 9:00 18:00
Streda: 9:00 18:00
Štvrtok: 9:00 18:00
Piatok: 9:00 18:00
Sobota: 8:30 12:30
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu