NaturFyt - výživové doplnky

Adresa: Trenčianska 47,
821 09 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

NaturFyt - výživové doplnky, 1NaturFyt - výživové doplnky, 1NaturFyt - výživové doplnky, 1NaturFyt - výživové doplnky, 1

Spádová oblasť klientov:

Prevádzky NaturFyt:
Grosslingova 5, Bratislava
Trenčianska 47, Bratislava

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Natur Fyt - lepšia kvalita života pre každého. Našim zákazníkom sa snažíme pomôcť zlepšiť kvalitu života v širokom rozsahu. Hlavným pilierom tohto zámeru je prevencia a komplexný prístup k riešeniu zdravotných problémov človeka, čiže: zmena životného štýlu, úprava stravy, používanie prírodných prostriedkov a postupov bez nežiadúcich vedľajších účinkov, ale naopak so schopnosťou upevniť zdravie a zlepšiť kondíciu organizmu.

U nás nájdete bio potraviny, bio čaje, bio nápoje, bio kozmetiku, super potraviny. Potrebujete posilniť imunitu ? Potom vysúšajte naše overené produkty z arónie, rakytníka, čučoriedok, goji, mladého jačmeňa, chlorelly, hlivy ustricovej a mnoho ďalších. Odporúčame vám vitamíny a doplnky výživy ako Serrapaptáza, Karnosin komplex ,kyselina hyalurónová alebo kolagén. U nás nájdete pre každého niečo - pre dospelých aj pre deti, ale aj pre športovcov. Ponúkame proteínové nápoje, proteínové prášky, proteínové tyčinky, bio proteín od renomovaných značiek ako napríklad Kompava. Pre všetkých fanúšikov Powerlogy nájdete u nás aj túto značku.

Krása neprichádza iba zvnútra, ale o krásu sa môžete aj zdravo starať. Vyskúšajte overené značky ako Havlíkova Apotéka, Ťuli a Ťuli, Natura Siberica, Biokap alebo Ponio.

Domácnosť sa vám poďakuje ak ju vyčistíte eko čistiacimi prostriedkami na kúpeľňu, WC, podlahy, kuchyňu a celú domácnosť od Tierra Verde.
A pokiaľ neviete aký máte kúpiť darček, máme pre vás skvelé tipy. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou :

- výživové doplnky
- potraviny
- kozmetické prípravky
- zdravotnícke pomôcky
- ekodrogéria

Zaujímavosti:

U nás dostanete všetko pre váš zdravý životný štýl. Predávame kvalitné produkty od overených domácich aj zahraničných výrobcov a značiek ( Weber Naturals, Kompava, Dukan, Pure Nuts, Sonnentor,Grešík valdemar, Rabenhorst, Stoger, Organyc, Nobilis Tilia, Khadí ....).

Naši zákazníci oceňujú kvalitu našich produktov a rýchlosť dodania. Presvedčte sa sami, v ponuke nájdete viac než 4000 položiek. Nákup u nás je jednoduchý, stačí si vybrať produkt, zaplatiť a vybrať pre vás najvýhodnejší spôsob dopravy – kuriér, dobierka alebo osobný odber na dvoch miestach v Bratislave.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 9:00 18:00
Utorok: 9:00 18:00
Streda: 9:00 18:00
Štvrtok: 9:00 18:00
Piatok: 9:00 18:00
Sobota: 8:30 12:30
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu  
realitná kancelária Bratislavabyty na predaj Bratislavapozemky na predaj Bratislavapredaj bytov Bratislavaprenájom bytu Bratislavaprenájom kancelárie Bratislavapredaj pozemkov Bratislavaprenájom nebytových priestorov Bratislavapredaj budov Bratislavapredaj kancelárskych priestorov Bratislavabyty na prenájom Bratislavajednoizbové byty Bratislavadvojizbové byty Bratislavatrojizbové byty Bratislavadvojgarsónka Bratislavagarzónka Bratislavarodinný dom na predaj Bratislavaluxusná vila na predaj Bratislavastavebná parcela Bratislavakomerčné objekty Bratislavapolyfunkčné objekty Bratislavakancelárske priestory Bratislavaskladovacie priestory Bratislavahala na prenájom Bratislavanebytové priestory BratislavaBratislavazdravotné pomôcky Bratislavazdravotnícke pomôcky Bratislavazdravá výživa Bratislavaracionálna strava Bratislavasprávne stravovanie Bratislavakozmetika pánska Bratislavakozmetika dámska Bratislavatelová kozmetika Bratislavasprchové šampóny Bratislavatelové mlieka Bratislavasprchové gély Bratislavapena do kúpeľa Bratislavastarostlivosť o pleť Bratislavapleťová kozmetika Bratislavapleťové mlieka Bratislavahydratačné krémy Bratislavapleťové masky Bratislavapeelingové krémy Bratislavalak na nechty Bratislavadekoratívna kozmetika Bratislavadermokozmetika Bratislavastarostlivosť o vlasy Bratislavavlasové šampóny Bratislavakondicionéry Bratislavastarostlivosť o zuby Bratislavazubné pasty Bratislavazubné kefky Bratislavaústne vody Bratislavaústne nite Bratislavaparfumy Bratislavadámske parfémy Bratislavapánske parfémy BratislavaBratislavavýživové doplnky Bratislavapredaj potravín Bratislavapredaj nápojov Bratislavabiopotraviny Bratislavabionápoje Bratislava