Sunroot

Adresa: Aleja slobody 15,
02601 Dolný Kubín
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Sunroot, 1Sunroot, 1Sunroot, 1

Založenie:

Je to asi pätnásť rokov, čo Pavol Smolka natrafil počas obchodných ciest v Rusku na výživové doplnky z rastliny nazývanej topinambur. „Pomáhajú na cukrovku,“, vypočul si od ruských priateľov. Spomenul si na známeho, ktorého trápil diabetes a pár balení vzal domov na Slovensko.

V priebehu troch mesiacov sa Pavlovmu kamarátovi hladina cukru v krvi upravila. Pavol neváhal a počas nasledujúcich obchodných ciest nakúpil množstvo ďalších balení. Testoval ich na rodine, známych aj menej známych a samozrejme aj na sebe. Prirodzene zvedavému, a vždy niečo skúmajúcemu Pavlovi nešlo do hlavy, že niečo také funkčné nemáme aj u nás.

Topinamburové výživové doplnky pomáhali nielen vyrovnávať hladinu cukru v krvi, znižovať glykemický index, ale aj meniť rýchly cukor na pomalý. Spomaľovali trávenie, čo si pochvaľovali najmä ľudia trpiaci nadváhou. Pavol Smolka pochopil, že túto superrastlinu musí dostať do Európy, aby mohla pomáhať aj tu, čo najväčšiemu množstvu ľudí.

Služby, produkty, špecializácia:

- Bio sirup z topinambura -Topinamburový sirup s organickým hroznovým muštom je prírodné sladidlo, zdravá a chutná náhrada rafinovaného cukru.

- Raňajková kaša -Lahodná a jemná bezlepková a bezlaktózová kaša pre rána plné energie a vitality.

- Bio Tyčinky - Výborný snack z bio špaldovej a topinamburovej múky, ktorý poteší milovníkov tyčiniek

- Energetický gél z topinambura -Oddaj sa sile vynikajúceho t*sunami energy gélu z limitovanej edície s Vitamínom C! Dobi sa prívalom energie víťazov počas športových výkonov. Neskrotná sila t*sunami je založená na sile čistej prírody. Bez chémie a konzervantov! Vychutnaj si dokonalú symbiózu chuti sladkých jahôd a energetizujúceho topinambura.

Zaujímavosti:

Zameriavame sa na ekologické pestovanie rastliny – Helianthus Tuberosus tzv. TOPINAMBUR, ktorú následne šetrne spracovávame bez chémie a konzervačných látok tak, aby sa zachovalo čo najviac blahodarných účinkov pre ľudský organizmus.
 
*SUNROOT je značka s ochranou známkou. Dovolím si tvrdiť, že sme svetovo unikátni, čo sa týka nášho portfólia výrobkov. Ide o bio potraviny s topinamburom v prémiovej kvalite s využitím vedy.

Pri výrobe našich sladkých pochutín nepoužívame žiaden klasický cukor, naše výrobky sú sladené iba bio hroznovým muštom, ktorý slúži zároveň aj ako konzervant.

Čo je TOPINAMBUR a ako pôsobí?
•   účinné prírodné prebiotikum a napomáha tráveniu
•   so zdravým trávením je ruka v ruke hrubé črevo, imunita a vitalita
•   prispieva k redukcii hmotnosti a napomáha udržaniu štíhlej línie
•   pôsobí ako prírodný antioxidant, ničí plesne a má prirodzené detoxikáčné účinky
•   je gluten-free
•   obsahuje vzácny inulín- diétnu vlákninu, ktorá upravuje hladinu cukru v krvi a znižuje glykemický index potravín
•  zvyšuje schopnosť koncentrácie a je efektívnym bojovníkom proti stresu

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 7:00 - 16:00
Ut: 7:00 - 16:00
St: 7:00 - 16:00
Št: 7:00 - 16:00
Pia: 7:00 - 16:00
So: 7:00 - 16:00
Ne: 7:00 - 16:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu