BARDEJOVSKÉ KÚPELE

Adresa: Bardejovské Kúpele,
08631 Bardejov
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

BARDEJOVSKÉ KÚPELE, 1BARDEJOVSKÉ KÚPELE, 1BARDEJOVSKÉ KÚPELE, 1

Založenie:

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s. patria medzi špičku slovenského kúpeľníctva s dlhoročnou tradíciou. Prvá písomná zmienka o kúpeľoch pochádza už z roku 1247, väčší rozmach kúpeľov nastal v prvej polovici 18 storočia.

Počet zamestnancov:

250-499 zamestnancov

Spádová oblasť klientov:

Nachádzame sa na východe Slovenska v prešovskom kraji, ale prijímame ľudí z celého Slovenska aj zahraničia.

Služby, produkty, špecializácia:

Kúpeľné pobyty, víkendové a relaxačné pobyty.

V zariadeniach našej spoločnosti poskytujeme kúpeľnú starostlivosť klientom zdravotných poisťovní (dospelí aj deti), samoplatiacim klientom, klientom na rekondičných, ozdravných a relaxačných pobytoch.

SPOLOČENSKÉ PODUJATIA, FIREMNÉ AKCIE

Tradične sa v hoteloch našich kúpeľov konajú aj rôzne kongresy, semináre, školenia a workshopy. Okrem každoročne sa opakujúcich eventov poskytujeme v prípade záujmu priestory a stravovacie služby na svadby a rôzne oslavy.

Zásluhou kvalitných a liečebne účinných prírodných zdrojov, čarokrásnemu prírodnému prostrediu a vysokej úrovni komplexnej liečby sú kúpele vyhľadávané domácimi i zahraničnými turistami a majú pred sebou sľubnú a bohatú budúcnosť.

Ocenenia:

Predseda Matice slovenskej Ing. Marián Tkáč, PhD ocenil generálneho riaditeľa Bardejovských kúpeľov JUDr. Ing. Jaroslava Komoru "Zlatou knihou Matice slovenskej" s jeho osobným venovaním za to, že za svoje pôsobenie pozdvihol Bardejovské kúpele na svetovú úroveň.

Zaujímavosti:

Miesto s najčistejším vzduchom v SR, kúpele s najširším indikačným zoznamom a liečivou vodou, ktorá svojím zložením pripomína vodu z Vichy.

V 19. storočí Bardejovské Kúpele patrili medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kúpeľné strediská s bohatým spoločenským životom pulzujúcim v Uhorsku. Medzi najvýznamnejších návštevníkov patrí napríklad cisárovná Sissi, ktorej je venovaný aj náučný chodník začínajúci pred Hotelom Alžbeta.

Na našom webe si môžete pozrieť aktuálne dianie na kolonáde cez webkameru.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu