pivnywellness.sk

Adresa: Liptovský Trnovec 294,
03101 Liptovský Trnovec
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

pivnywellness.sk, 1pivnywellness.sk, 1pivnywellness.sk, 1

Založenie:

V roku 2006 sa súrodenci Ingrid Adamčiaková a Miroslav Proč rozhodli vstúpiť do vôd gastronómie a začali s pizzeriou Pizza Nay v Liptovskom Trnovci, neskôr rozšírili svoje podnikanie o Rybáreň na háku a Penzión Mara. V priestoroch penziónu vytvorili exkluzívny projekt Maravar – pivný wellness s podomácky uvareným pivom, všetko na jednom mieste.

Spádová oblasť klientov:

Jedinečný pivný wellness v penzióne Maravar uvíta návštevníkov z celého Slovenska i zahraničia

Služby, produkty, špecializácia:

Maravar je rodinný pivovar a exkluzívny pivný wellness v srdci Liptova, Liptovskom Trnovci, kde sa varí poctivé pivo tradičnou metódou v otvorených spilkách, s použitím kvalitných surovín, vrátane tatranskej vody, českého chmeľu, severského jačmeňa a nemeckých kvasníc, výsledkom je vždy nefiltrované a nepasterizované pivo, bez umelých prísad a stabilizátorov.

V našom pivnom wellnesse sme exkluzívni vďaka šiestim samostatným izbám, pričom každá pivná kaďa je vždy pripravená iba pre dve osoby, čo zaručuje maximálne súkromie a osobný zážitok pre našich hostí.

V prostredí našeho pivného wellnessu sa hostia môžu tešiť na romantické osvetlenie, príjemnú vôňu pivného kúpeľa, masívny drevený nábytok na dotyk a pohodlné, priestranné vane, čo spolu vytvára relaxačnú atmosféru a útulný zážitok.

Maravar je rodinnou firmou, a preto hostia zažijú ústretový prístup a rešpekt. Naše pivné wellness a rodinný penzión na Liptove ponúkajú osobný prístup, kde s nadšením obsluhujeme pivné procedúry a rešpektujeme a s porozumením pristupujeme ku každému hosťovi, všetko v blízkosti nádrže Liptovská Mara.

V Maravare máme k dispozícii päť 2-lôžkových izieb s balkónom a možnosťou prístelky s názvom Siná, štyri 2-lôžkové izby bez balkónu s možnosťou prísteľky s názvom Roháče a dva apartmány s balkónom a rozťahovacím gaučom s názvami Chopok a Chabenec.


Ubytovanie je možné objednať aj bez pivných procedúr, a nachádzame sa v tesnej blízkosti atrakcií ako Aquapark Tatralandia a nádrž Liptovská Mara, pričom hostia majú možnosť vybrať si medzi raňajkami formou bufetu alebo polpenziou s 2-chodovou servírovanou večerou.

V našej ponuke máme vlastnoručne varené pivo vrátane svetlého ležiaka typu Plzeň 11, polotmavého ležiaka, IPA a stoutu. V reštaurácii zvyčajne čapujeme 3-4 druhy pív, no v eshope je možné zakúpiť všetky naše druhy v ochutnávkových alebo darčekových setoch, takže si môžete užiť výnimočný zážitok s Maravarom už dnes!

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 - 21:00
Utorok: 10:00 - 21:00
Streda: 10:00 - 21:00
Štvrtok: 10:00 - 21:00
Piatok: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Nedeľa: 10:00 - 21:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu