BEZNOSKA Slovakia s.r.o.

Adresa: Zvolenská cesta 14,
974 05 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

BEZNOSKA Slovakia s.r.o., 1BEZNOSKA Slovakia s.r.o., 1BEZNOSKA Slovakia s.r.o., 1

Založenie:

Firma Beznoska, s.r.o., je rýdzo českým rodinným podnikom, bez podielu cudzieho kapitálu.
V roku 2001 sme založili v Banskej Bystrici dcérsku firmu Beznoska SLOVAKIA s.r.o.

Služby, produkty, špecializácia:

Vyrábame implantáty, nástroje a operačné pomôcky určené pre potreby ortopédie a traumatológie. Toto špecifické zameranie našej výroby si vyžaduje široký rozsah odborných znalostí technického a medicínskeho charakteru, preto úzko spolupracujeme s poprednými odborníkmi z radov lekárov i metalurgie.

Vďaka neustálej inovácii výrobných technológií a výrobného programu sme zrealizovali niekoľko patentov - napríklad patent 295413 Bedrovej kĺbovej jamky TC, či patent v riadení PV - 2006-411 pre väzivový aparát a patent 297700 pre spôsob modifikácie UHMWPE v spolupráci s ústavom makromolekulárnej chémie AV ČR.

Úlohou firmy BEZNOSKA Slovakia s.r.o. je zabezpečiť spoľahlivú a kvalitnú distribúciu výrobkov materskej firmy. Sídlom firmy je Banská Bystrica, ktorá svojou polohou v centre Slovenska umožní optimálnu časovú dostupnosť väčšiny traumatologických a ortopedických pracovísk.

Zaujímavosti:

Ku hlavným obchodným partnerom patria okrem Slovenska aj Rusko, Ukrajina, Libanon, Bulharsko, Belgicko, Portugalsko, Estónsko a ďalšie krajiny Európskej únie.

Napíšte nám!